Tahitótfalui Református Egyházközség

Gyülekezeti alkalmaink

Vasárnap délelőtt 10 órától istentisztelet (a honlapon az igehirdetések menüpont alatt az istentisztelettel egy időben, még egy ideig követhető lesz a Danubia televízió által közvetített istentisztelet.)

Az istentisztelettel párhuzamosan gyermekistentiszteletet tartunk. Nagycsoportos óvodás kortól 5. osztállyal bezárólag. A pici gyermekkel/gyermekekkel érkező családokat a gyülekezeti ház baba-mama szobájába várjuk az istentisztelet alatt, ahol a szülők a kivetítőn keresztül követhetik az istentiszteletet.

Vasárnap 14:00  édesanyák imaórája

Kedd  18:00 dolgozók bibliaórája

Minden hónap első keddjén 18:00  női kör

Minden hónap utolsó keddjén 18:00 férfi kör

Szerda 9:00  bibliaóra

Szerda  19:00  kóruspróba (nyári időszakban szünetel)

Péntek  9:00 baba-mama kör

Péntek 16:00 Palánta kör

Péntek 15:00 konfirmációi felkészítő

Péntek 18:30 Ifjúsági alkalom

Szeretettel várjuk mindazokat, akik Isten Igéjét a gyülekezet közösségében szeretnék hallgatni és akár kérdéseiket, megtapasztalásaikat szeretnék megosztani a közösséggel, hogy egymás hite által épülhessünk!